Anasayfa


     Marantz CD-6006 CD Çalar

   
Ürün Kodu : CD-6006
Üretici : Marantz
Ürün Özellikleri
Marantz CD-6006 CD Çalar
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.
Marantz CD-6006 CD Çalar
Yeni CD6006, daha özel olarak seçilmiş bileşenleri ve CD6005 öncülüyle karşılaştırıldığında yeni yerleşim devresine sahip ince ayarlı bir versiyondur. Titreşimi daha da ortadan kaldırmak için daha sert ayaklar da ekledik. Aşırı büyük güç kaynağı, yüksek kaliteli CS4398 DAC'nin dijital sinyalleri analoga dönüştürdüğü, dijital ve analog devreyi besler; bu daha sonra Marantz'ın kendi küçük sinyal amplifikatörü olan HDAM- altın kaplama senkronizasyon çıkışlarına "itilir”. SA2. Ek olarak, PM6006 amperini de kontrol eden yeni bir uzaktan kumanda dahil ettik.

CD6006, cazip fiyata en iyi performanstan başka bir şey istemeyen müzik severler için cennette yapılan bir oyundur ve iPod-dijital bağlantısı sayesinde taşınabilir müzik severler için de mükemmeldir. CD6006 ayrıca daha geniş bir kulaklık yelpazesi için Kulaklık amplifikatörü kazanımına sahip yeni geliştirilmiş, karmaşık bir kulaklık amplifikatörüne sahiptir. 

Marantz HDAM Teknolojisi

Marantz, standart IC'leri değiştirmek için kendi ayrı devre kartlarını geliştirdi. Bu HDAM'lar kısa ayna görüntüsü L / R sinyal yollarına sahip ayrı yüzey montaj bileşenlerinden oluşur. Bu cihazlar, Op-Amp'ler ile tam olarak aynı şeyi yapıyorlar, ancak normal IC Op-amper'lerden daha yüksek performansa sahip olduklarını ve bu sayede çok daha dinamik, doğru ve ayrıntılı bir ses elde ettiklerini görüyoruz. Yıllar boyunca Marantz, kaliteyi artırmak ve CD veya amplifikatör gibi bir ürün kategorisinin özel gereksinimlerine uymak için farklı HDAM türleri geliştirdi. 

Yüksek Akım Güç Kaynağı

Ses gç kaynağı yüksek hızlı, yüksek akım Shottky Engel Diyotları ve yüksek akım depolama kapasitörleri kullanır. 

Referans Kalite D / A Dönüştürme

CD6006, yüksek çözünürlüklü D / A dönüşüm özelliğine sahiptir ve yüksek çözünürlüklü ses dosya türleriyle en iyi sadakat için 192 kHz / 24 bit çözünürlük sağlayan CS4398 D / A dönüştürücü referans sınıfı ile donatılmıştır. 

Kulaklık Amp Kazanç Ayarı (Düşük / Orta / Yüksek) ile Yüksek Hız Oranı Op-amp + HDAM-SA2 Kulaklık Amplifikatörü 

Kulaklık amplifikatörü bölümü, daha geniş bir yelpazede üç kazanç ayarı (Düşük / Orta / Yüksek) ile HDAM-SA2 devresine sahiptir kulaklıklar. 

USB Ses Kaynaklarını Çalma (MP3 / WMA / AAC / WAV) 

CD6006, bağlı bir USB depolama aygıtından MP3, WMA, WAV ve AAC dosyalarını çalabilir. CD Player'ın yüksek kaliteli D / A dönüştürücüleri aracılığıyla iDevice müziğinizi doğrudan oynatmak için özellikle "iPod / iPhone için üretilmiştir".
 
marantz cd6006 cd çalar

Teknik Özellikler

Mekanizma : CJDKT690
D/A Çevirici : Multi-bit, Delta-Sigma
DAC IC : CS4398
Digital Filter : CS4398
Noise Shaper : CS4398
Low Pass Filter : Stage HDAM
Output Buffer : HDAM SA2
Headphone Amp : HDAM-SA2+Buffer
Frekans Aralığı : 2 Hz - 20 kHz

Kumanda Modeli : RC003PMCD
Güç Tüketimi :32 W
Standby Güç Tüketimi : 0.3 W
Otomatik Kapanma : Var
Ayrılabilir Güç Kablosu :  Var
Ölçüler (G x D x Y) : 440 mm x 340 mm x 105 mm
Ağırlık : 6.5 Kg

 
 
Ses Sistemleri Merkezi

Stereo

A/V Receivers

Airplay

iPod Dock

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.505718.5799
Euro18.126818.1995
Hava Durumu
Üyelik Girişi